DRONE-HAVADAN ÇEKİM
7461
page-template-default,page,page-id-7461,elision-core-1.0.6,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.0.9,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Title Image

DRONE-HAVADAN ÇEKİM

Bizimle uçmaya hazır mısınız?Çılgın, eğlenceli, ilginç yönlerinizle ayrıcalıklı olmak ister misiniz? Araştırmanızın sonuna geldiniz.

Drone / İnsansız Hava Aracı (İHA) Nedir?

İnsansız Hava Aracı (İHA), genel olarak bilinen adıyla drone (dron) GPS teknolojisi ile çalışıp, uzaktan kumandayla kontrol edilebilen; belli bir mesafeye çıkıp, şarjı yettiği sürece havada çekim yapabilen insansız hava araçlarıdır.

4k kalitesinde video ve resim kaydı yapılabilen drone kameralarımızla, 500 metre yüksekliğe kadar çıkarak, değerli anı ve projeleriniz için muhteşem çekimler yaparak size uygun sunumlar hazırlıyoruz. Açık veya kapalı alanlarda gerçekleştirilen çekimlerimize, ihtiyaçlarınıza göre yerden çekimler de ilave ediyor ve uzman montaj ekibimizin sayesinde sizlere istediğiniz formatta teslim ediyoruz.

Periyodik yayınlar (dergi-gazete tasarımı), kartvizit, antetli kağıt, dosya, matbu evrak tasarımları (fatura, irsaliye vb.), katalog, broşür, insert, flyer, kitapçık, faaliyet raporu, CD kitapçığı, ambalaj tasarımı, ürün etiketleri, zarf, poşet, kağıt çanta, kutu, koli, billboard & megaboard, afiş, poster, insert, fuar panoları, rollup, ilan çalışmalarına kadar geniş bir yelpazeye hizmet vermekteyiz.

Drone ile Çekim Yaptığımız Alanlar

Ailenize, sevgilinize, dost ve arkadaşlarınıza yapacağınız sürprizleri gelin beraber değerlendirip hayata geçirelim. Hayatınızda unutulmayacak anılara imza atmanıza yardımcı oluyoruz.

Fabrikanızı, ofisinizi, ürünlerinizi, tarlanızı, taşınmazlarınızı, firmanızı, köyünüzü, mahallenizi en detaylı ve dikkat çekici biçimde 4K kalitesinde kayıt altına alarak kurgu ve montajını yapmaktayız.

Açık hava iş toplantıları, eğitimler ya da seminerler için 4K kalitesinde video kayıt imkanı sunuyoruz.

Bir taşınmazın değerini yükselten, tartışmasız olarak çevresidir. Gelin taşınmazınızı daha değerli hale getirelim. Ne dersiniz?

Biran gözlerinizi kapatınız… Hayatınızın geri kalanı için attığınız bu büyü, özel ve güzel anda başrollerde siz vizyondaki film ise evlilik teklifiniz. Hadi gelin bu hayalinize birlikte imza atalım.

Çılgın, eğlenceli, ilginç ve her düğünden-nişandan farklı bir mutluluğa sahip olmak istermisiniz? Hayatınızın en mutlu anını farklı yüksekliklerden ve açılardan 4K video kalitesinde kayıt altına alıyoruz.

REKLAM01, HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.