FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
7454
page-template-default,page,page-id-7454,elision-core-1.0.6,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.0.9,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Title Image

FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ

Konusunda uzmanlaşmış tecrübeli ekibimiz ile firmalardan kişisel çalışmalara kadar profesyonel fotoğrafçılık ve kamera çekimi hizmetlerini sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler kapsamında dış mekan çekimleri, stüdyo çekimleri, doğum çekimleri, mezuniyet töreni çekimleri, sünnet düğünü, kutlama - etkinlik, ürün çekimi, düğün, nişan, kına ve özel günleriniz için fotoğraf ve kamera çekimi yapmaktayız.

PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIK

Ürününüzün, kaliteli ve ucuz olması e-ticaret ortamında veya basılı görsellerde satış için yeterli değildir. Ürün hakkında müşteride olumlu bir izlenim bırakmanın yolu ürünün görselliğini profesyonelce ön plana çıkarmaktan geçmektedir. Ürün fotoğraf çekimi, günümüzün vazgeçilmezi olmuştur. Ürün ve katalog fotoğraf çekimi profesyonel her firmanın pazarlama için yaptığı en önemli yatırımlardan biridir.

Ürün fotoğraf çekimleri yapan fotoğrafçılarımız, web sitenizin tasarımı ve ürün yelpazenize göre konsept fotoğraf çekimleri gerçekleştirmektedir. Ekibimiz, e-ticaret ürünlerinizin fotoğraf çekimlerini stüdyomuzda ya da sizin dilediğiniz çekime uygun yerlerde yapabilmekteyiz.

Konser, parti, davet, balo, açılış, toplantı, sunum, eğitim programı ve benzeri her türlü etkinlikte organizasyon fotoğrafçısı olarak yer alarak etkinliğin tüm detaylarını yaratıcı fotoğraf teknikleri kullanarak fotoğraflıyoruz. Talep halinde etkinliğin hazırlık sürecinin ve var ise organizasyon sonrası etkinlik sürecini de fotoğraflayabiliyoruz.

Talep edildiği takdirde çektiğim fotoğraflardan oluşan, profesyonel efektler kullanılarak hazırlanmış 3-4 dakika uzunluğunda, HD kalitesinde bir fotoğraf gösterisini müzik eşliğinde hazırlayarak teslim edebilmekteyiz.

Evlenecek çiftlerin hayatlarında büyük önem taşıyan günlerden birisi de düğün günüdür. Düşünün, elinizde profesyonel anlamda resmedilmiş kareler yok o günü tekrar dönmek istediğinizde hafızalarımıza güvenmek sizce ne kadar doğru olur. İşte  bize o günü, duygu anlamında yaşatacak görsel tekniğe ihtiyaç duyarız. Bu noktada düğün fotoğrafçımız devreye giriyor.

“Reklam01 ailesi olarak düğün çekimlerine hayatımızın en önemli günlerinden biri olarak bakıyoruz. İnsanın en önemli evrelerinden birinin an ve an belgelenmesi, mutlulukların, heyecanların, gözyaşlarının dondurulması ve bir ömür saklanması bizlere büyük bir haz vermektedir.” Bu özel gününüzde yanınızda olmak bizleri de sizler kadar mutlu edecektir.

Reklam01 ailesi olarak en mutlu günlerinizde yine sizlerleyiz… Bireylerin fotoğraf stüdyolarına hapsolmasına engel olan dış mekan çekimleri; düğün, nişan ve özel günlerde yapılabileceği gibi moda ya da kapak tasarımları için de uygulanabilen bir faaliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Anınızı ölümsüzleştirmek için nostalji atmosferini, doğa manzarasını, romantik anları ve çok daha fazlasını bir ömür fotoğraflarda saklayabilirsiniz.

İşinin uzmanı profesyonel fotoğrafçı ekibimizle memnun kalacağınız ve baktıkça ilk günkü heyecanı yaşayacağınız fotoğraf karelerini beğeninize sunmaktayız. Dış mekan çekiminin gerçekleştirilecek mekanı ister kendiniz belirleyin, isterseniz fotoğrafçımıza danışarak birlikte kararlaştırın.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, stüdyomuzda farklı teknikler kullanarak, profesyonel kadrosu ile orijinal ve kaliteli fotoğraflar çekmekteyiz. Stüdyo çekimlerindeki en önemli unsur doğru ışık kurulumudur. Bu yüzden stüdyo ekibimiz, çekimi gerçekleştirmeden önce en başarılı sonucu verecek şekilde ışık düzenlemesi yapar, stüdyo çekimi gerçekleştirilecek konu için en uygun ekipmanları belirler. Işık kurulumunun ardından, belirlenen tarihte çekim gerçekleştirilir.

Siz de stüdyo çekimi ihtiyacı duyduğunuz her konuda bizimle iletişime geçebilir; hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümlerden memnuniyetle faydalanabilirsiniz.

Dünyaya yeni bir canlının mucizevi bir şekilde gelme anı, hayatla buluşmada çıkarılan ilk ağlama sesi ve yüz ifadesi… Hayatınızın bu en güzel, en özel, en anlamlı günlerinde size eşlik ediyoruz. Aradan yıllar geçsede mutlulukla hatırlayacağınız bu güzel zamanlarınızı fotoğraflarımızla o anları yeniden yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, bebeğinizin doğum anını ölümsüzleştirmek gibi organizasyonlarınızda, profesyonel kadromuz ile hastanede veya istediğiniz herhangi bir ortamda yanınızda olmaya hazırız. Unutmayın biz bir aileyiz…

Tüm okul arkadaşlarınızda benzer mezuniyet fotoğraflarınızın olması öğrencilerimiz tarafından pekte hoş karşılanmayan bir durum olduğunun bizler de farkındayız. Bu sebeple dış mekan çekimlerine ağırlık vererek öğrencilerimizle çeşitli mekanlarda, çeşitli konseptlerle bu mezuniyet gününüze en güzel şekilde temsil edecek eğlenceli bir fotoğraf çekimine ne dersiniz.

Dış mekanda yapılan mezuniyet ve kepli çekimlerde doğal ve farklı pozlar yakalamak mümkün oluyor. İster kişisel, ister grup, isterseniz sınıf olarak çekimler gerçekleştiriyoruz.

Büyük bir titizlikle büyüttüğünüz, üzerine titrediğiniz iyi, mutlu bir yaşam sürmesi için elinizden gelen her şeyi yaptığınız oğlunuzun erkekliğe ilk adımı attığı bu özel günde ailenizin bir ferdi olarak her zaman her yerde yanınızdayız. Ekibimizde yer alan alanlarında profesyonel ve tecrübeli etkinlik fotoğrafçılarımız ile sünnet düğünü etkinliğinizin her detayını etkileyici fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriyoruz.

Fotoğrafçı arkadaşımız sünnet düğününüzde tüm detayları fotoğraf karelerine aktarıyor ve daha sonra editör arkadaşlarımız çekilen fotoğraf üzerinde düzenlemeler yapıyor, dilediğiniz takdirde düzenlemeden sonra seçmiş olduğunuz resim karelerini albüm haline getiriyoruz.

VİDEO KAMERA  ÇEKİMİ

ORGANİZASYONLARINIZI  UNUTULMAZ KILIN!

Reklam01 ailesi görsel prodüksiyon çalışmalarında estetik ve sanatsal tasarımı ön planda tutarak video kamera çekimi hizmeti de vermekteyiz. Kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, reklam filmi, eğitim filmi, konferans çekimi, fuar ve organizasyon çekimi, seslendirme, kongre, seminer, bayi toplantısı, düğün, kına ve özel günleriniz için her türlü profesyonel kamera çekimi faaliyetlerinde her zaman yanınızdayız.

G ünümüzde, insanlar evlerinden çıkmadan bir firmayı veya işletmeyi tanıyabilecek bilgilere ve görsel materyallere ulaşabilmektedirler. Eğer kurumsal bir işletme yada iş sahibi iseniz; internet ortamı, sosyal medya veya web sayfanız sizi, firmanızı veya kurumunuzu tanıtan en güçlü araçlardan birisi olarak yer almaktadır. Web sayfanızın sizi daha iyi anlatabilmesi ve yansıtabilmesi için fotoğraflarla yetinmeye son verme zamanı gelmiştir. Etkileyici, estetik videolarla web sayfanızın görselliğini daha iyi hale getirebilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Çekimlerinizi konusunda uzmanlaşmış, yıllarca ulusal kanallarda hizmet vermiş tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Video çekimlerini mümkün olan en yüksek çözünürlükte kayıt edip kurguladıktan sonra, hazırlanan videonuzu istediğiniz formatta teslim etmekteyiz.

REKLAM01

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır – Kullanım Koşulları-Terms Of Use – Hak ihlali bildir
Web Sitesi Tasarımı,Grafik Tasarım,Video Kurgu ve Animasyon Videoları,Drone ile Çekim (Havadan Çekim),Fotoğrafçılık,Lazer markalama hizmetleri.