LAZER MARKALAMA
7455
page-template-default,page,page-id-7455,elision-core-1.0.6,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.0.9,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Title Image

LAZER MARKALAMA

Yok Olmayacak İzler Bırakın…Markalama ile farkındalık yaratarak unutulmaz hale gelebilirsiniz.

Lazer Markalama (Laser Marking) Nedir?

Lazer markalama (laser marking), her hangi bir malzemenin üzerin lazer ışınları sayesinde iz bırakma, kazıma işlemine verilen addır. Kullanılan sistemin çalışma prensibi ise, mürekkep kullanılmadan sadece lazer yöntemi ile parça üzerine işlemektir. Bu işlemi ile her türlü metal, plastik, deri, ahşap, pleksiglass üzerine markalama yapılmaktadır. Metal markalamada kullanılan lazerlerin en yaygın olanı fiber lazerdir.

Kullanım Alanları

Kullanım alanlarından biraz daha bahs edecek olursak; Otomotiv, Kuyumculuk, Medikal ürünler, Reklamcılık&Promosyon, Makine imalatı, Hayvan küpesi, Elektronik, Kesici takımlar, Armatür, Barkod Etiketler, Özel Kesim Barkod Etiketler, QR Kodlu Etiketler, Datamatrix Etiketler, Demirbaş Etiketleri, Seri Ve ID Numaralı Etiketler, Ürün Tanıtım Etiketleri, Hırdavat, Anahtarlık, Kalem, Makine Levhaları, Uyarı Levhaları, Endüstriyel Parça, Maket Parçaları, Plaket, Kapı-Masa İsimlikleri, Puzzle ve benzeri eğitici oyuncaklar gibi farklı ürün ve sektörlerde kullanılmaktadır.

B öylece farkındalık yaratarak unutulmaz hale gelebilirsiniz. Yüksek kalitedeki markalama makinemiz ile isteklerinize hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.