VİDEO ANİMASYON
7458
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7458,elision-core-1.0.6,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.0.9,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Animasyonlarımız size güç katacak

Profesyonellik gerektiren konulardan biriside animasyon tanıtım filmi yapmaktır. Animasyon tanıtım filminin başarılı olabilmesi için, hedef kitleye uygun şekilde projelendirilmiş olması gerekir. Belirlenen konsepte göre metin yazımı ve görsel tasarım çalışmaları ile gerçekleştirilir. Amacımız profesyonel ve yaratıcı çözümler ile projeler geliştirmek ve müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmektir.

work

Şirket Tanıtım

Şirket Tanıtım Animasyon VideolarıÜrün ve hizmetlerinizi anlatan resim grafik ve videolardan oluşturulmuş kısa tanıtım filmleri hazırlıyoruz.

URUN-TANITIMI

Ürün Tanıtım

Web sitenizde yada başka mecralarda yayınlayacağınız ürününüzü en güzel şekilde anlatan orjinal tasarım videolarınız ile beklediğiniz etkiyi elde edeceksiniz.

INFOGRAPHICS-TANITIM

İnfografik Animasyonlar

İnfografik video animasyon ile markanız için anlatmak istediğiniz durumu, hizmeti, uygulamayı veya konsepti en hızlı ve en etkili şekilde hedef kitlenizle paylaşabilirsiniz.

SOSYAL-MEDYA-TANITIM

Sosyal Medya Tanıtımı

Sosyal medya, yeni bir marka yaratmak, var olan markanızı öne çıkarmak, müşterilerinizle buluşmak için kullanılacak en ideal ortamlardan biridir.

Animasyonların yapım aşamasını inceleyecek olursak kısaca şu şekilde bahs edebiliriz.

Anafikir Oluşturma

İlk olarak hazırlanacak animasyonu en iyi ve etkili şekilde anlatabileceğimiz fikirler oluşturuyoruz, oluşturduğumuz fikirler içerisinden en iyi‘’Ana Fikri’’ seçiyoruz.

Senaryo Hazırlığı

Animasyonun temelini oluşturacak senaryo çalışmalarını yaparak, konumuzu en iyi şekilde anlatacak animasyonumuzu test ederek revizyonlarımızı yapıyoruz.

Tarz Oluşumu

Hedeflenen kitleye ve ürüne uygun olacak bir görsel tasarım belirlenir. Bu aşamada ise, karakterlerin dizaynı, renkler, mekan tasarımları ortaya çıkar.

Animasyon Oluşumu

Şekillenen animasyonumuz bütün sahneleri önceden planlandığı gibi hareketlendirilir. Karakterler ve diğer bütün objeler canlandırılır. Efektler ve görsel detaylar eklenerek animasyon tamamlanır.

Ses ve Müzik Entegrasyonu

Animasyonumuza uygun en iyi ve uygun müzik araştırılır, seçilen müzikler animasyona entegre edilerek en uygunu seçilir. Talep edildiği takdirde profesyonel dublaj ekibimiz animasyonumuza tarafınızdan teslim edilen konuşma metni seslendirme yapılarak eklenebilir. Animasyonumuz tamamlanmıştır, iyi seyirler.

REKLAM01

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır – Kullanım Koşulları-Terms Of Use – Hak ihlali bildir
Web Sitesi Tasarımı,Grafik Tasarım,Video Kurgu ve Animasyon Videoları,Drone ile Çekim (Havadan Çekim),Fotoğrafçılık,Lazer markalama hizmetleri.