VİDEO KURGU ve TANITIM FİLMİ
7459
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7459,elision-core-1.0.6,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.0.9,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Title Image

VİDEO KURGU ve TANITIM FİLMİ

Video Kurgu ve Tanıtım Filmi konusunda aydınlanmak için biraz açıklama yapalım. Video Kurgu,Tanıtım Filmi, Fabrika Tanıtım Filmi, Okul Tanıtım Filmi, Otel ve Pansiyon Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtım Filmi hizmeti vermekteyiz.

Video Kurgu (Montaj) Nedir?

Video Kurgu ya da montaj işlemi; ses ve görüntülerin bir konsept ya da senaryo kapsamında uyumlu bir şekilde art arda sıralanması ile gerçekleştirilen işlemdir. Yani kurgu ya da montaj, çekimi gerçekleştirilen bazı görüntülerin video şeklinde düzenleme ve manipülasyon işlemidir diyebiliriz. Bir başka deyiş ile video düzenleme sürecine kurgu ya da montaj denilmektedir.

Temelde kurgu, video çekilirken hangi sahne sonrasında hangi sahnenin yerleştirileceğinin belirlenmesi işlemi; montaj ise bu kurgunun uygulanması sürecine denilmektedir fakat günümüzde genellikle aynı anlamlarda kullanılmaktadır. Kurgu ve montaj sürecinde birbirinden bağımsız olarak çok sayıda olan görüntü birleştirilerek bir anlam yaratmak hedeflenir. Dijital kurgu günümüzde en tercih edilen kurgu yöntemidir. Bünyemizde bulundurduğumuz uzman video editörleri ile video prodüksiyon ya da reklam projelerinin konsepti dahilinde efektif olan kurgu montaj çalışmaları gerçekleştirip kusursuz videolara imza atmaktayız.

Tanıtım Filmleri

Tanıtım filmi, yaptığınız işi ve üretiminizi anlatmanın ve iyi bir pazarlamanın en güçlü görsel destekçisi, en etkili yoludur. Günümüz şartlarında firmaların rekabet güçlerini yükseltmek amacıyla yapmaları gereken tanıtım faaliyetleri arasında kurumsal tanıtım filmi günden güne öne çıkmaktadır. Görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri, basılı mecralardaki iletişim faaliyetlerinden açık ara önde bir etki yaratmaktadır. Yapılan tüm araştırmalar göstermektedir ki tanıtım videosu olan bir ürün hakkında müşterilerde oluşan güven duygusu videosu olmayan ürüne göre çok yüksektir. İnternetin günlük hayatımızın her anına yerleşmesiyle birlikte, video izlenme oranlarının fazlasıyla arttığı ve tercih edildiği günümüzde, ürün tanıtım filmleri kaçınılmaz birer iletişim aracı haline gelmiştir ve tüm dünyada giderek yayılmaktadır. Ayrıca videolar, hem görsel hem işitsel öğrenmeye etki ettiği için akılda kalıcılık oranı üzerinde de ciddi artış sağlamaktadır.

Ürün tanıtım filmi markaların ürettiği ürünleri etkileyici bir şekilde tüketiciye görsel ve işitsel şekilde aktarmaktır.

KURUMSAL-TANITIM-ORTA

Firmanızın kurumsal kimliğini, faaliyet alanlarını konu alan tanıtım filmidir. Amacımız sizi broşür, katalog ve tanıtım toplantılarınız daki iş yükünüzü azaltmaktır. Kurumsal tanıtım filmi, izleyeni rahatsız etmeyecek süre içerisinde şirketinizin kurulumundan başlayarak girişim, gelişim ve sürdürülen iş gücünüzü lanse edecek şekilde yayına hazırlanmaktadır.

Fabrika tanıtım filmleri, tüm üretim aşamalarını müşterilerinize daha kolay anlatılmasını sağlamak amacı ile kullanılır. Çekilecek olan filminiz fabrikanın tüm departmanları, üretim bantları, kullanılan teknoloji, ham madde girişinden paketlemeye kadar olan tüm süreçleri kapsamaktadır.

TANITIM-FILMI
OKUL-TANITIMI

Okul tanıtım filmleri sizler ve öğrencileriniz ve onların aileleri arasında iletişimsel bağ kurarmaktadır. Tanıtım filmi ile, okulunuzun geçmişten günümüze geçirmiş olduğu evreleri, gelişimini ve mevcut işleyişini belgeleyebilirsiniz. Ebeveynlere sisteminizi, sınıflarınızı, laboratuar ve atölyelerinizi, kullandığınız teknolojileri, öğrenci kulüp ve etkinliklerini, bina ve sosyal alanlar ile öğretmen kadronuz hakkında detaylı bilgileri kolayca aktarabilirsiniz.

Konaklayacakları otel ve pansiyonları seçmek için araştırma yapan müşteriler otellerin imkanları hakkında yazılan metinleri okumak ile birlikte görselleri de detaylıca incelemek isterler. İyi hazırlanmış kaliteli bir otel /pansiyon tanıtım filmi videosu çekimi yaptırmak müşterilerinizin zihinlerinde otel yada tesisiniz hakkında daha belirgin etkiler yaratmanızı sağlar. Otel ve benzeri turistik tesisler için görsel tanıtımlar çok önemlidir.

OTEL-VE-PANSİYON
TALEP-İLETİŞİM FORMU

Video Kurgu ve Tanıtım Filmi

Dilediğiniz an Video Kurgu ve Tanıtım Filmi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

REKLAM01

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır – Kullanım Koşulları-Terms Of Use – Hak ihlali bildir
Web Sitesi Tasarımı,Grafik Tasarım,Video Kurgu ve Animasyon Videoları,Drone ile Çekim (Havadan Çekim),Fotoğrafçılık,Lazer markalama hizmetleri.