WEB SİTESİ TASARIMI
7470
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7470,elision-core-1.0.6,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.0.9,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Title Image

WEB SİTESİ TASARIMI

Web ( İnternet ) Sitesi Tasarımında çözüm ortağınız!

Firmamız, web tasarımı sürecinin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için sizlerle birlikte, uyum içerisinde çalışmayı esas alınmaktadır. İnternet (web) sitelerinin, şirketlerin ve kişisel firmaların vazgeçilmez birer tanıtım aracı olduğu bilinmektedir. Bu yüzden kurumsal, kişisel yapınıza ve kimliğinize göre modern, seçkin tasarımlarla, en iyiyi hizmet vermenin çabasındayız. Tasarlamış olduğumuz tüm web siteleri yönetebilinen admin panel, seo ( Search Engine Optimization ) ve mobil uyumlu olup estetik görüntüye sahiptir.

work

Reklam01 Web ( İnternet ) Sitesi Tasarımı

İnternetin tüm alışkanlıklarımızı değiştirmeye devam ettiği çağda dijitalleşmeye ayak uydurabildiniz mi? Gerçek Dünyadakinden çok daha yüksek oranlarda fırsatların yer aldığı ve satışların yapıldığı web ortamında olmanız gerektiği gibi yer alıyor musunuz? Cevabınız hayır ise, geç kalmadan bizler ile Web ( İnternet ) Sitesi Tasarımı ve e-ticaret ile bilinirliğinizi artırabilir ve akıl almaz satış rakamlarına ulaşabilirsiniz. Hem de gayet pratik ve ekonomik yöntemlerle! Bunun için kaliteli Web ( İnternet ) Sitesi Tasarımı firması ve konusunda tecrübeli web tasarım uzmanları ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İşte tam da bu noktada reklam01 ailesi olarak bizler devreye giriyoruz. Peki reklam01 nasıl çalışır?

TALEP-İLETİŞİM FORMU

Bilgilerinizi Toparlıyoruz

45%
Zekice Planlama Yapıyoruz
65%
Tasarımı Hazırlıyoruz
80%
Birlikte Değerlendiriyoruz
90%
Sonuçlandırıp Yayınlıyoruz
100%
Kolay Kontrol Paneli

Hizmet verdiğimiz kurum, kuruluş ve şahsi firmalar Yönetici (Admin) kullanıcı adı ve şifreleri ile web sitelerini rahatlıkla güncelleyebilir ve değişiklikler yapabilirler. Yönetici Panelinin kullanımı profesyonellik - teknik bilgi gerekmez. Dilediğiniz zaman ekibimizden de destek alabilirsiniz.

Web Siteniz Her Zaman Güncel

Reklam01 tüm projelerinde müşterilerine kolay kullanım panel'i sunmaktadır. Ancak bazı durumlarda müşterilerimiz web sitelerini bizim güncellememizi istemektedir. Profesyonel ekibimizle bağlantıya geçerek güncelleme taleplerinizi bildirirseniz size bildirilen en kısa sürede işleminizi gerçekleştirecektir.

Süpriz Ödeme!

Reklam01'de süpriz ödemelerle asla karşılaşmazsınız. Size verilen tekliften sonra onay vermeniz durumunda, onaylanan iş kapsamı haricinde herhangi bir ek ödeme talep edilmemektedir. Yapmış olduğumuz sözleşme ile de haklarınızı koruyoruz.

TEMİZ KODLAMA

Web sitelerini basit, anlaşılabilir şekilde kodlayarak Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında organik bir şekilde üst sıralara çıkmanızı, hedef kitlenize doğru bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyoruz.

TÜM EKRANLARLA UYUMLULUK

Web site tasarımlarımız, tüm mobil cihazlar, TV ekranları ile ( nHD, qHD, HD, FHD, QHD, QHD+, FUHD ) kusursuz ve mükemmel senkronizasyon içerisinde görüntülenebilmektedir.

TÜM TARAYICILAR İLE UYUMLULUK

Oluşturduğumuz web siteleri Google Crome, İnternet Explorer, Mozilla FireFox, Safari, Opera gibi tarayıcılarla uyumlu ve stabil bir şekilde sorun yaşamaksızın çalışmaktadır.

YÖNETİLEBİLİR WEB SİTELERİ

Tasarımı tamamlanan web sitelerinin kontrolü tamamen sizdedir. Dilediğiniz kadar resim, sayfa, ürün, hizmet ekleyebilir, değişiklik yapabilir, yönetici atayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

REKLAM01

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır – Kullanım Koşulları-Terms Of Use – Hak ihlali bildir
Web Sitesi Tasarımı,Grafik Tasarım,Video Kurgu ve Animasyon Videoları,Drone ile Çekim (Havadan Çekim),Fotoğrafçılık,Lazer markalama hizmetleri.